Hakkımızda

photo
Hakkımızda

Hakkımızda

2004 yılından bu yana Türkiye Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesin'de 18.500 ㎡ alan üzerine kurulu 10.000 ㎡ kapalı alanı bulunan Özdem Tüketim Malları San. ve Tic. Ltd. Şti. bebek bezi ve ıslak havlu üretimi yapmaktadır. Özdem Tüketim olarak aylık 200 milyon ped bebek bezi, 10 milyon paket ıslak havlu üretim kapasitesine sahiptir. Teknolojik altyapı desteği, son teknoloji tesisi,sürekli kontrol, yüksek üretim kapasitesi ve çevreci yaklaşımıyla üretimlerini gerçekleştirdiği Özdem Tüketim olarak son teknoloji makinelerimiz ile kalite ve fiyat performansını artırarak, tüketici taleplerine daha iyi cevap verebilen ve rekabet şansını artıran avantajlar sağlamaktadır. Özdem Tüketim dinamik, genç işletmesi ile sektöründe başarılı bir şekilde rekabet edebilmek için ileri teknoloji yatırımlarına ve kapasitesine artırmaya yönelik çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir.Özdem Tüketim gelişmeye ve yeniliğe önem veren, çağdaş, tüketici haklarına saygılı çalışanlarının mutluluğuna odakhi kurumsal politikasına bağlı kalarak müşteri memnuniyeti,kaliteli üretim-pazarlama ve insan kaynakları yatırımlarına devam etmektedir.

Vizyonumuz

Özdem Tüketim Ltd. Şti. olarak firmamızı sektöründe karlı ve kalıcı bir şirket haline getirip markalaşarak yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda zirveye taşımaktır.

Misyonumuz

Özdem Tüketim Ltd. Şti. olarak tüketicinin gelişen tüketim beklentilerini sürekli takip ederek en sağlıklı, en kaliteli, çevreci, son teknoloji ürünlerini en uygun fiyatlara en hızlı şekilde pazara sunmayı misyon olarak üstlenmiştir

Satış ve Pazarlama

Şirketimiz üretim kapasitesinin %60'ini yurtiçine %40'ini yurtdışına ihraç etmektedir. Özdem Tüketim Ltd. Şti. gerek yurt içinde gerek yurt dışında nihai tüketiciye hızlı ulaşabilmek için her geçen gün yeni bölgeler ve yeni dağıtım kanallarına ulaşmaktadır. Güçlü ve dinamik yapısı ile geniş bir alana satış ve pazarlama yapmaktadır.

 Ekonomi Politikamız

Tamamen hijyenik olan ürünlerimiz siz değerli annelerin hassasiyeti göz önünde bulundurularak, kaliteden ödün verilmeden her bütçeye uygun olarak üretildi.

,